Valpro

 

 

 

 

 

SIA „VALPRO” ir viens no lielākajiem metāla apstrādes uzņēmumiem Baltijas valstīs ar specializāciju metāla kannu, ugunsdzēsības aparātu korpusu ražošanā, kā arī gāzes balonu inspicēšanā un atbilstības pārvērtēšanā. Jau vairāk kā 50 gadus uzņēmums piedāvā augstākās kvalitātes metāla produktus un metāla apstrādes pakalpojumus klientiem visā pasaulē.

„VALPRO” ir viens no Latvijas vadošajiem eksporta uzņēmumiem, kas 91% saražoto produktu piedāvā vairāk kā 30 valstīs. „VALPRO” produkti ir iemantojuši atpazīstamību un lietotāju atzinību civilajā un militārajā sektorā ne vien Eiropā, bet arī Austrālijā, Ziemeļamerikā, Āzijā un Āfrikā.

“VALPRO” strādā vairāk kā 300 darbinieku, kuri pārstāv vairāk kā 20 metālapstrādes profesijas. Pieprasītākās no tām ir inženieris-tehnologs, mašīnbūves speciālists, metālapstrādes darbgaldu operators, mahatronisku sistēmu tehniķis, metālapstrādātājs, metinātājs, ražošanas darbinieks u.c.

SIA “VALPRO” šobrīd, sadarbībā ar Valmieras tehnikumu ir iespēja apgūt profesiju “Mehatronisku sistēmu tehniķis”.

Uz doto brīdi sadarbības iespējas darba vidē balstītu mācību formā saredzam profesijā “Metālapstrādes speciālists”.

Audzēkņiem, kas “VALPRO” apgūst “Mehatronisku sistēmu tehniķa” profesiju, nodrošinām stipendiju, labus darba apstākļus (ieskaitot darba apģērbu), profesionālus un pieredzējušus darbaudzinātājus jeb mentorus.

Audzēkņiem tiek maksāta stipendija (gan ESF, gan uzņēmuma).

 

 SIA “VALPRO” karjeras dienas