Food Union

 

 

 

 

 

“Valmieras piens” ir viens no starptautiskā koncerna Food Union grupas uzņēmumiem, kas apvieno tādus Latvijas uzņēmumus kā “Rīgas piena kombināts”, “Rīgas piensaimnieks” un “Valmieras piens”, lielāko Igaunijas saldējuma ražotāju “Premia”, kā arī vairākus Eiropas uzņēmumus.

“Valmieras piens” ir uzņēmums, kas balsta savu uzņēmējdarbību uz Latvijas piena ražošanas nozares nevainojamo reputāciju un gadsimtiem ilgām tradīcijām.

Piena pārstrādes un ražošanas process ir sarežģīts, prasa specifiskas zināšanas un iemaņas, tādēļ uzņēmums ir īpaši ieinteresēts sadarboties ar audzēkņiem tādās profesijās kā piena un pārtikas produktu ražošanas tehniķi, mehatroniķi, pārtikas kvalitātes speciālisti.

Šobrīd darba vidē balstītās mācībās uzņēmumā var apgūt 1 profesiju – mehatronisku sistēmu tehniķis. Programma izstrādāta sadarbībā ar Valmieras uzņēmumiem “Vapro” un “Valmieras stikla šķiedra”, un apgūstama Valmieras tehnikumā.

Uzņēmums vēlētos apmācīt jauniešus DVB mācību formā šādās profesijās: mehatronisku sistēmu tehniķis, pārtikas ražošanas tehniķsi, piena produktu ražošanas tehniķis.

Kvalifikācijas prakses laikā ar audzēkni tiek slēgts darba līgums.